Tepelné izolace

Snížení nákladů na vytápění - pracujeme s kvalitním a dobře připraveným projektem zateplovacího systému - úspora 30%-50% nákladů na vytápění.

Bezpečná a návratná investice - dobře navržené a provedené zateplení domu = Investice do snížení energetické náročnosti budovy, která je výhodná a trvalá.

Prodloužení životnosti stavby - zateplení vnější obálky domu Vám zajistí trvalou ochranu konstrukcí domu a zamezí tak pronikání povětrnostních vlivů do konstrukce a jejich následné destrukci. Životnost můžete prodloužit až o 30 let!

Estetický a funkční povrch fasády a ochrana životního prostředí.

Zabraňuje kondenzaci vodní páry v konstrukci zdiva nebo panelu, odstraňuje tepelné mosty a možné plísně.

Zateplování budov

Zateplování provádíme osvědčenými systémy BAUMIT a WEBER, k nimž také vlastníme patřičné certifikáty a jsme tak oficiálním dodavatelem těchto systémů.

Stavby na klíč

Nemáte čas na zařizování veškerých věcí, které jsou spojeny se stavbou? Svěřte stavbu i veškeré náležitosti nám. Stavby na klíč provádíme od A do Z. Postaráme se o vše, nás stavby baví. Pomůžeme Vám se zaměřením pozemku, navrhneme řešení rodinného domu, navrhneme projekt, zpracujeme nabídku a po odsouhlasení všech detailů stavbu i zhotovíme a to s minimálním zásahem do Vašeho času.

Plastová okna

Nesplňuje vaše stavba nové normy energetické náročnosti? Nevadí, spojte se s námi, zařídíme energetický audit a navrhneme snížení energetické náročnosti. Nejvíce energie vynaložené na ohřev budovy odcházi prevážně starými okny.

Provádíme kompletní odbornou likvidaci starých oken a výměnu nových a to s konstrukcí plastových nebo dřevěných. Podle energetického auditu navrhneme nejlepší řešení konstrukce oken, skel, jejich izolačních vlastností a systémem usazení do budovy. Pouze tímto zásahem, jsme schopni ušetrit Vaše investice vynaložené do vytápění budov o 65%.

"Referenční foto"

Ploché střechy

Díky moderním stavebním materiálům tento typ střech netrpí průsaky vody a podstřeší ani nízkou životností. Plochá střecha šetří peníze za topení a můžete na ní "relaxovat".

Plochou střechu můžeme rozdělit na 3 konstrukce - jednoplášťovou, dvouplášťovou nebo víceplášťovou.

Jednoplášťová - vnitřní prostředí střechy je odděleno od vnějšího pláštěm. Střešní plášť je kromě nosné konstrukce tvořen parozábranou, tepelnou izolací a povlakovou hydroizolací.

Dvouplášťová střecha je složena z horního a spodního pláště, tyto dvě vrstvy jsou od sebe odděleny větranou vzduchovou dutinou.

Plochá střecha pomáhá k úsporám energie a kvalitní hydroizolace zajistí nepropustnost střechy.

 

Rekonstrukce střech

Zhotovíme střechy nové nebo provedeme rekonstrukci staré. Práce provádíme na střechách a to jak sedlových, krytina např. pálená taška nebo střechy ploché               s použitím hydroizolační fólie.

Zámečnické práce


Ocelové konstrukce

Potřebujete jakoukoliv ocelovou konstrukci, zámečnický prvek nebo plot? Kontaktujte nás, jsme odborníci v dodávkách ocelových, hliníkových a nerezových konstrukcí, jelikož máme vlastní výrobnu, pohybujeme se na velice dobré úrovni z pohledu kvality a ceny.

Klempířské práce

Klempiřské práce provádíme opět ze všech materiálů jako TiZn, TiZn + barva komaxit,  AL,  Nerez nebo Cu

Stavební práce všech typů

Potřebujete jakoukoliv stavební práci? Pak jste na správném místě, kontaktujte nás prosím, a zbytek nechte na nás. Nevadí nám ani práce malého rozsahu, proto pokud vaháte, již neváhejte.

Stavební lešení

Provádíme stavby lešení, pouze na svých stavbách, lešení prevážně vlastníme, proto si můžeme dovolit poměrně zajímavé ceny.

Výše uvádíme naše hlavní portfólio. Pokud potřebujete jakoukoliv uvedenou službu poprosíme, abyste nás kontaktovali. V zastoupení naší solečnosti se s vámi spojí proškolený profesionální personál a provede maximum k vaší spokojenosti, nevěříte? zavolejte!

 © Copyright Petr Minář stavitelství MP s. r. o. 2020 | Kontakty a poptávkový formulář